22:18:56
"Дніпро" перемагає, "Карпати" грають внічию

Два українські клуби провели чергові контрольні поєдинки в рамках підготовки до нового сезону.

"Дніпро", який отаборився у місті Венло, зіграв перший "товарняк" на голландській землі.

Проти тбіліського "Динамо" довелося непросто: на гол Селезньова (41-а хвилина) грузини швидко відповіди м'ячем Посуділа (45-та). Рівновага зберігалася упродовж всього другого тайму, аж на 90-ій хвилині юний Сваток приніс перемогу команді Маркевича - 2:1.

"Дніпро": 16. Лаштувка Ян, 6. Канкава Джаба, 10. Коноплянка Євген, 11. Селезньов Євген, 14. Чеберячко Євген, 17. Стрініч Іван, 20. Гама Бруно, 23. Дуглас, 44. Федецький Артем, 89. Політило Cергій, 99. Матеус (21. Матос Лео, 40+3)

Запасні: 77. Шеліхов Денис, 2. Влад Александру, 3. Мазух Ондржей, 9. Калініч Нікола, 28. Шахов Євген, 39. Сваток Олександр

Тим часом "Карпати" у 30-градусну спеку розписали нульову нічию з болгарською "Славією" (Софія). Матч відбувся у словенському місті Гочко Погор'є.

"Карпати" 1-й тайм: Мисак – Габовда, Новотрясов, Пластун, Костевич – Кополовець, Мартинюк, Страшкевич, Васін – Бохашвілі, Пучковський.

"Карпати" 2-й тайм: Мозіль – Мірошніченко, Новотрясов (Гітченко, 60), Пластун (Балажіц, 60), Лобай – Бартуловіч, Страшкевич (Худоб’як, 60), Мартинюк (Чачуа, 60), Голодюк – Васін (Сергійчук, 60), Бохашвілі (Ксьонз, 60).

Категорія: Українська Прем'єр Ліга | Переглядів: 1021 | Додав: admin | Теги: УПЛ, футбол, дніпропетровськ, карпати, Дніпро, нічия, львів, перемога | Рейтинг: 0.0/0